¦ Kontakt ¦ Hledat image

Návod k použití tohoto webu stálý odkaz / permalink

27.01.2007

Tak jak se tento web stále rozrůstá, roste i obtížnost orientace v něm. Méně zkušení uživatelé počítače mají problém po čase se vrátit k tématu, které zde objevili.

Snažím se udržovat web přehledný a jeho strukturu volím tak, aby orientace byla logická a co nejsnažší. Někdy je ale cesta k cíli strukturou webu příliš dlouhá. Nebo pro někoho méně zřejmá. Já sám občas také nemohu něco najít. Vyrobil jsem tedy několik pomůcek, které vám usnadní orientaci na mém webu. A zde je návod, jak různé pomůcky a mechanizmy použít.

  • Hlavní menu - strukturované odkazy na jednotlivé části webu - vyhledávání CTRL+F
  • Vyhledávání - fultextové vyhledávání

Přidejte si odkaz do Oblíbenýchstálý odkaz / permalink

27.01.2007

Pokud narazíte na mém webu na sekci nebo jednotlivou stránku, ke které se chcete později vrátit, máte několik možností, jak si adresu stránky uchovat.

Přidejte si stránku do adresáře vašeho prohlížeče - v Internet Exploreru do Oblíbených. Stránky mají v měm webu neměnnou adresu. I když stránku přestěhuji někam do jiné sekce, odkaz na ní bude stále stejný.

Uložte si odkaz na konkrétní textstálý odkaz / permalink

19.03.2007

Pokud si chcete odkaz na nějaký text z mého webu uložit někam do textu, můžete využít volbu Stálý odkaz na konci každého textu.

Najdete zde i zdrojový text odkazu na tento text, který můžete vložit do vašeho webu.


Otvírání videíimage